Działalność

Działalność Ochotniczej Straży Pożarnej w Kuklówce

Strażacy OSP Kuklówka zajmują się działalnością ratowniczą,kulturowo-wychowawczą, sportową. Budują zaufanie wśród dzieci, młodzieży oraz mieszkańców organizując/uczestnicząc w akcjach promocyjnych bezpieczeństwo

Jednostka OSP w Kuklówce Bierze udział w:

akcjach ratowniczych z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu ratowniczego(pożary, zdarzenia drogowe)

usuwaniu miejscowych zagrożeń(drzew tarasujących drogi, owadów)

akcjach promujących bezpieczeństwo przeciwpożarowe (Szkoła Podstawowa w Kuklówce, Festiwal Młodych, Rajd Samochodów Terenowych w Kuklówce)

uroczystościach Kościelnych(Wielkanoc, Boże Ciało, Odpust, Droga Krzyżowa, Święto św. Floriana, oraz innych)

zabezpieczeń imprez masowych (Wyścig Kolarski, Festiwal Młodych, Dożynki Gminne)

Strażacy uczestniczący w akcjach ratowniczych dysponują dużą wiedzą zdobytą na szkoleniach oraz ćwiczeniach. Biorąc udział wraz z innymi jednostkami organizowanych przez m.in. Związek Ochotniczych Straży Pożarnych, Państwową Straż Pożarną w Żyrardowie oraz urząd Gminy Radziejowice.

OSP kuklówka

Zdjęcie 1 z 4