Odwołany !!!Dziewczynkę znaleziono

1 year ago

OSP Kuklówka uczciła hołd tragicznie zmarłemu druhowi OSP Balice, który odszedł na wieczną służbę, ratując ludzkie życie.

Cześć Jego pamięci!

2 years ago

#SOLIDARNIZUKRAINĄ: OSP Kuklówka dołącza do zbiórki sprzętu dla Ukraińskiej Straży Pożarnej zorganizowana przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej.
#osp #zbiorka #dlaukrainy ... See more

2 years ago

Prośba o wsparcie dla strażaka z Adamowa, na odbudowę domu ktory spłonął w nocy 25.12.2021.

🚒Zapraszamy 17.10.2021 na piknik do OSP Kuklowka🚨 #piknik #osp #ospkuklowka

2 years ago

Podziękowanie od Wójta Gminy Słubice, gdzie zostaliśmy zadysponowani przez Komendę PSP w Żyrardowie w celu usuwania skutków wichury.
Słubice, Plock, Poland

3 years ago

Pilne! OSP KUKLÓWKA z przykroscia zawiadamia, że odwołuje kulig w dniu 17.01.2021r. Powodem jest prognozowana bardzo niska temperatura, intensywne opady sniegu i silny wiatr.

3 years ago

W dniu 17 stycznia 2021r ( NIEDZIELA ) o godzinie 13:00, OSP Kuklowka Zarzeczna zaprasza dzieci i opiekunów z Sołectw Kuklowka Zarzeczna, Kuklowka Radziejowicka Adamów Wieś, Budy Jozefowskie, ... See more

« 1 of 2 »